>

Добровільне медичне страхування співробітників

Професійна та оперативна допомога в розробці та супроводі програм медичного страхування персоналу. Аналізуємо ваш запит, знаходимо найкраще і економічно обґрунтоване рішення, підтримуємо клієнта на всіх етапах співпраці.

150+

контрактів у сегменті медичного страхування щорічно

54000+

застрахованих по ДМС співробітників

98%

клієнтів продовжують контракти на наступний період

У ВАС Є ЗАПИТ І НЕОБХІДНА
КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Заповніть форму – ми дамо відповіді на всі питання найближчим часом

Послуги та можливості, які ми пропонуємо клієнтам у рамках медичного страхування персоналу

Блок 1
Різноманітність пакетів і видів наповнення страхових полісів

Нашою компанією розроблені та реалізовані програми страхування для більш ніж 20 ніш бізнесу в приватному та державному секторі. Портфель клієнтів Reelee – це IT, медицина та фармація, промисловість, медіа та телекомунікації, а також багато інших. Кожна сфера має свої нюанси та переваги в пакетах. Тому сьогодні ми можемо запропонувати, як ряд готових рішень саме під Вашу нішу бізнесу, так і підготувати унікальний пакет послуг відповідно до запиту.

Альтернативна медична
експертиза у вирішенні спорів

Reelee співпрацює із заслуженими експертами та професорами у всіх напрямках медицини. За необхідності вони залучаються до створення альтернативного висновку щодо страхового випадку. Якщо Вашому співробітнику неправомірно відмовлено в медичній допомозі та страхова компанія мотивує це тим, що все передбачити в медицині неможливо, ми знаємо, як врегулювати питання на користь клієнта. Незалежно від ситуації у рішенні спору, клієнт не залишається один на один зі страховою компанією.

Блок 2
Блок 3
Зручний мобільний додаток
Для зручності взаємодії ми розробили спеціальний мобільний додаток. Кожен застрахований співробітник Вашої компанії може отримати від нас персональний доступ і встановити його на свій гаджет. У додатку весь функціонал і можливості щодо медпакету: починаючи від звичайного запису до профільного лікаря, закінчуючи відвідуванням профілактичних процедур у вигляді масажу. Співробітники можуть самостійно приймати рішення та користуватися страховкою, не перевантажуючи тим самим HR-менеджера додатковими консультаціями.
Освітні програми та семінари

Ринок лікарських препаратів зростає і постійно поповнюється новими рішеннями. Для того, щоб наші клієнти завжди були в курсі новинок і могли швидко їх впроваджувати, ми щорічно проводимо страховий форум. Окрім цього, індивідуально навчаємо співробітників компаній відвідно до пакетів і можливостей страховки. З нами Ваша компанія завжди на крок попереду конкурентів, тому більш приваблива, як роботодавець.

Блок 4
Блок 5
Інформаційна підтримка клієнта

У процесі роботи за клієнтом закріплюється особистий акаунт-менеджер із експертизою в напрямку медичного страхування. Ваш персональний менеджер супроводу ознайомлений із пакетом і за необхідності консультації або настанні страхового випадку – він на зв’язку 24/7.

Ви хотіли б отримати від нас пропозицію з розробленою під Ваш бізнес програмою страхування? Залиште заявку та ми зв’яжемося з Вами найближчим часом для обговорення деталей

Ми забезпечуємо якісний і своєчасний зв’язок між

страховою компанією та клієнтом без додаткових складнощів і переплат

Розглянемо типові ситуації і питання, які характеризують процес роботи та переваги залучення страхового брокера

Типові ситуації і питання

З брокером Reelee
Безпосередньо зі страховою компанією
Обробка запиту та підготовка пропозиції

Проводимо аналіз ринку та продуктів, пропонуємо найкращий варіант зі співвідношення ціни та якості від різних компаній.

Пропонує тільки власний продукт, який найбільш підходить під запит, усі невигідні моменти замовчуються.

Юридична та фінансова сторона договору
З нашого боку в підготовці пропозиції бере участь юрист і фінансовий консультант. Вони опрацьовують усі можливі спірні та неточні формулювання під клієнта.
Як правило, укладається типовий договір, який, перш за все, захищає інтереси страхової компанії, багато формулювань мають неточне значення.
Підтримка клієнта на етапах співробітництва
Менеджер проекту відкритий до консультацій і оперативної допомоги 24/7.
Контактна особа перевантажена, підтримка часто повільна та обмежена робочими годинами.
Вирішення спорів і виплата компенсацій
Усі спірні моменти вирішуються швидко та тільки на користь клієнта. При необхідності залучаються юристи нашої компанії. Виплата компенсацій чітко відповідає довору.
Страхова компанія зацікавлена в зменшенні виплат або їх затримці,тому процес часто затягується та супроводжується наявністю складнощів для клієнта.
Оплата брокера не збільшує бюджет

Близько 10% від суми угоди закладається на залучення брокера та супровід клієнта протягом періоду страхування.

У середньому 10% від суми договору страхова компанія додатково закладає у бюджет на адміністрування проекту та оплату роботи акаунта.

Типові ситуації і питання

Обробка запиту та підготовка пропозиції

З брокером Reele

Проводимо аналіз ринку та продуктів, пропонуємо найкращий варіант зі  співвідношення ціни та якості
від різних компаній

Безпосередньо зі страховою компанією

Пропонує тільки власний продукт, який найбільш підходить під запит, усі невигідні моменти замовчуються

Юридична та фінансова сторона договору

З брокером Reelee

З нашого боку в підготовці пропозиції бере участь юрист і фінансовий консультант. Вони опрацьовують усі можливі спірні та неточні формулювання під клієнта

Безпосередньо зі страховою компанією

Як правило, укладається типовий договір, який, перш за все, захищає інтереси страхової компанії, багато формулювань мають неточне значення

Підтримка клієнта на етапах співробітництва

З брокером Reelee

Менеджер проекту відкритий до консультацій і оперативної допомоги 24/7

Безпосередньо зі страховою компанією

Контактна особа перевантажена, підтримка часто повільна та обмежена робочими годинами

Вирішення спорів і виплата компенсацій

З брокером Reelee

Усі спірні моменти вирішуються швидко та тільки на користь клієнта. При необхідності залучаються юристи нашої компанії. Виплата компенсацій чітко відповідає довору

Безпосередньо зі страховою компанією

Страхова компанія зацікавлена в зменшенні виплат або їх затримці,тому процес часто затягується та супроводжується наявністю складнощів для клієнта

Оплата брокера не збільшує бюджет

З брокером Reelee

Близько 10% від суми угоди закладається на залучення брокера та супровід клієнта протягом періоду страхування

Безпосередньо зі страховою компанією

У середньому 10% від суми договору страхова компанія додатково закладає у бюджет на адміністрування проекту та оплату роботи акаунта

Залиште заявку та переконайтеся на практиці в оперативності та професіоналізмі нашої роботи на всіх етапах співробітництва

Відгук клієнта

Як почати роботу з нами та які етапи співпраці

1

Залишаєте заявку, ми зв’язуємося з Вами, обговорюємо деталі та створюємо запит

2
Аналізуємо варіанти, проводимо тендер серед страхових компаній, обираємо кращу пропозицію
3
Укладаємо договір і проводимо установчу онлайн або офлайн зустріч для співробітників
4

Супроводжуємо проект, консультуємо та допомагаємо у вирішенні спорів. Створюємо звіти з роботи та аналізуємо

Для початку роботи заповніть форму та надішліть нам заявку. Наші фахівці зв’яжуться з Вами та нададуть докладну консультацію щодо подальших дій

Корисне про ДМС

Медичне страхування ваших співробітників

Кожен керівник, який думає про ефективний і якісний розвиток свого бізнесу хоче, щоб його співробітники відчували себе впевненими в завтрашньому дні. Особливо за часів пандемій або сезонних захворювань якісний соцпакет, що надається компанією своїм співробітникам, підвищує лояльність і вмотивованість працівників, вселяє в них надію на те, що вони не залишаться один на один зі своєю проблемою. Турбота про працівників – один із стовпів, які формують корпоративний дух і згуртованість всієї команди в єдиний організм, який працює злагоджено і ефективно.

Послуга “добровільного медичного страхування співробітників” в Україні користується все більшим і більшим попитом. З її допомогою ви зможете оформити страховий поліс для співробітників і покрити всі витрати при хворобах, проходження медоглядів, виклики лікаря, здача аналізів і інших моментах з діагностики і обстеження.

Медичне страхування дозволить отримати страховку при захворюванні, при необхідності проходження оглядів, медкомісії, діагностиках і будь-яких інших відвідинах лікаря за станом здоров’я. При цьому медстраховка дозволяє співробітникам відвідувати не державні поліклініки та лікарні з їх нескінченними чергами і моторошною бюрократією, а приватні клініки, здавати аналізи в приватних лабораторіях, проходити діагностику в приватних кабінетах. Саме тому медична страховка досить високо цінується співробітниками, полегшує їм життя в разі захворювання і допомагає ефективніше повернутися в роботу, отримуючи висококваліфіковану медичну допомогу.

Добровільне медичне страхування співробітників – це запорука якісної діагностики та лікування ваших працівників. Виклик лікаря, огляд, необхідні заходи з діагностики дозволяють швидко встановити точний діагноз і призначити правильне і ефективне лікування. Наша компанія, страховий брокер Reelee, підбере під ваші запити пакет послуг від страхових компаній України максимально відповідний і ефективний для вас. Працюючи зі страховим брокером ви рятуєтеся від рутини, від необхідності розбиратися в існуючих пропозиціях на ринку страхових послуг і активно стежити за тенденціями ринку. Ми не є представником будь-якої із страхових компаній. Наше завдання – підібрати оптимальний пакет з медичного страхування співробітників для нашого Клієнта.