>

Страхування корпоративних автопарків

Залежно від характеристик автопарку та корпоративних вимог до страхування, ми підбираємо пул страхових компаній і страхове покриття, які максимально враховують ці фактори.

10

контрактів у сегменті страхування корпоративних автопарків щорічно

300+

одиниць застрахованих транспортних засобів

У ВАС Є ЗАПИТ І НЕОБХІДНА
КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Заповніть форму – ми дамо відповіді на всі питання найближчим часом

Послуги та можливості, які ми пропонуємо клієнтам у рамках медичного страхування персоналу

Блок 1
Вибір компетентної СК

У страхуванні корпоративних автопарків важливу роль відіграють як фінансові показники страхової компанії, так і досвід, розуміння процесу врегулювання страхових подій, правильне вибудовування бізнес-процесів, починаючи від роботи технічного асистансу, закінчуючи роботою бухгалтерії. Саме тому ми працюємо з пулом дійсно «моторних» страхових компаній, які мають достатній досвід і вже достатньо «набили шишки» в різних ситуаціях.

Комфортне страхування
Правильно обравши страхову компанію, можна уникнути багатьох проблемних моментів у майбутньому. З нашою допомогою страхування автопарків може бути простим, доступним і без зайвого головного болю. Із Reelee ви не тільки виберете відповідну СК. Ми також зробимо юридичну експертизу договору страхування та всі пост продажні заходи. У процесі дії договору за умови страхової події ми проводимо моніторинг документообігу, надаємо інформаційну підтримку Клієнту. А також візьмемо на себе відстеження основних етапів урегулювання (експертиза, розрахунок відшкодування) і вирішення спірних питань.
Блок 2
Блок 3
Інформаційна підтримка клієнта
У процесі роботи за клієнтом закріплюється особистий акаунт-менеджер. в залежності від розміру автопарку, це може бути робоча група, включаючи технічного фахівця, логіста та супервайзера проекту. Ваш персональний менеджер супроводу ознайомлений із пакетом і за потреби в консультації або настанні страхового випадку він на зв’язку 24/7.

Ви хотіли б отримати від нас пропозицію з розробленою під Ваш бізнес програмою страхування? Залиште заявку та ми зв’яжемося з Вами найближчим часом для обговорення деталей

Ми забезпечуємо якісний і своєчасний зв’язок між

страховою компанією та клієнтом без додаткових складнощів і переплат

Розглянемо типові ситуації і питання, які характеризують процес роботи та переваги залучення страхового брокера

Типові ситуації і питання

З брокером Reelee
Безпосередньо зі страховою компанією
Обробка запиту та підготовка пропозиції

Проводимо аналіз ринку та продуктів, пропонуємо найкращий варіант зі співвідношення ціни та якості від різних компаній.

Пропонує тільки власний продукт, який найбільш підходить під запит, усі невигідні моменти замовчуються.

Юридична та фінансова сторона договору
З нашого боку в підготовці пропозиції бере участь юрист і фінансовий консультант. Вони опрацьовують усі можливі спірні та неточні формулювання під клієнта.
Як правило, укладається типовий договір, який, перш за все, захищає інтереси страхової компанії, багато формулювань мають неточне значення.
Підтримка клієнта на етапах співробітництва
Менеджер проекту відкритий до консультацій і оперативної допомоги 24/7.
Контактна особа перевантажена, підтримка часто повільна та обмежена робочими годинами.
Вирішення спорів і виплата компенсацій
Усі спірні моменти вирішуються швидко та тільки на користь клієнта. При необхідності залучаються юристи нашої компанії. Виплата компенсацій чітко відповідає довору.
Страхова компанія зацікавлена в зменшенні виплат або їх затримці,тому процес часто затягується та супроводжується наявністю складнощів для клієнта.
Оплата брокера не збільшує бюджет

Близько 10% від суми угоди закладається на залучення брокера та супровід клієнта протягом періоду страхування.

У середньому 10% від суми договору страхова компанія додатково закладає у бюджет на адміністрування проекту та оплату роботи акаунта.

Типові ситуації і питання

Обробка запиту та підготовка пропозиції

З брокером Reele

Проводимо аналіз ринку та продуктів, пропонуємо найкращий варіант зі  співвідношення ціни та якості
від різних компаній

Безпосередньо зі страховою компанією

Пропонує тільки власний продукт, який найбільш підходить під запит, усі невигідні моменти замовчуються

Юридична та фінансова сторона договору

З брокером Reelee

З нашого боку в підготовці пропозиції бере участь юрист і фінансовий консультант. Вони опрацьовують усі можливі спірні та неточні формулювання під клієнта

Безпосередньо зі страховою компанією

Як правило, укладається типовий договір, який, перш за все, захищає інтереси страхової компанії, багато формулювань мають неточне значення

Підтримка клієнта на етапах співробітництва

З брокером Reelee

Менеджер проекту відкритий до консультацій і оперативної допомоги 24/7

Безпосередньо зі страховою компанією

Контактна особа перевантажена, підтримка часто повільна та обмежена робочими годинами

Вирішення спорів і виплата компенсацій

З брокером Reelee

Усі спірні моменти вирішуються швидко та тільки на користь клієнта. При необхідності залучаються юристи нашої компанії. Виплата компенсацій чітко відповідає довору

Безпосередньо зі страховою компанією

Страхова компанія зацікавлена в зменшенні виплат або їх затримці,тому процес часто затягується та супроводжується наявністю складнощів для клієнта

Оплата брокера не збільшує бюджет

З брокером Reelee

Близько 10% від суми угоди закладається на залучення брокера та супровід клієнта протягом періоду страхування

Безпосередньо зі страховою компанією

У середньому 10% від суми договору страхова компанія додатково закладає у бюджет на адміністрування проекту та оплату роботи акаунта

Як почати роботу з нами та які етапи співпраці

1

Залишаєте заявку, ми зв’язуємося з Вами, обговорюємо деталі та створюємо запит

2
Аналізуємо варіанти, проводимо тендер серед страхових компаній, обираємо кращу пропозицію
3
Укладаємо договір і проводимо установчу онлайн або офлайн зустріч для співробітників
4

Супроводжуємо проект, консультуємо та допомагаємо у вирішенні спорів. Створюємо звіти з роботи та аналізуємо

Для початку роботи заповніть форму та надішліть нам заявку. Наші фахівці зв’яжуться з Вами та нададуть докладну консультацію щодо подальших дій

Страхування корпоративного автопарку в Україні – послуга, затребувана компаніями, у яких є свій корпоративний автопарк для потреб працівників (робочих або особистих). Наявність корпоративного автопарку дозволяє забезпечити співробітникам можливість швидко дістатися на роботу, або ж їздити по робочим завданням. Великі компанії часто тримають штат корпоративних авто з брендування, що дозволяє візуально позначити представників того чи іншого бренду. Такі машини зазвичай в корпоративних кольорах бренду і в відомих логотипах і елементах.

Співробітники, які мають можливість користуватися корпоративним авто закривають для себе потребу в покупці автомобіля для особистих цілей. При цьому сам факт можливості мати авто в розпорядженні від компанії багатьма сприймається дуже позитивно і підвищує мотивацію працювати ефективно.

Важливо розуміти, що експлуатація авто пов’язана з низкою ризиків і витрат: ДТП, поломки, пошкодження лако-фарбового покриття, амортизація. Страховка корпоративного автопарку дозволить убезпечити авто від непередбачених ситуацій і гарантувати захист майна в фінансовому плані (при пошкодженні в ДТП страхова компанія відшкодовує всі витрати по ремонту).

Залежно від характеристик автопарку і корпоративних вимог до страхування, ми підбираємо пул страхових компаній і страхове покриття, максимально враховують ці фактори.

У страхуванні корпоративних автопарків іноді важливу роль грає не стільки фінансові показники страхової компанії (хоча це, безумовно, важливий фактор), скільки розуміння процесу врегулювання страхових подій і правильне вибудовування бізнес-процесів на всіх етапах, починаючи від роботи технічного асистансу, закінчуючи роботою бухгалтерії. Саме тому при виборі страхової компанії ми рекомендуємо нашим клієнтам вибирати з дійсно «моторних» страхових компаній, які мають достатній досвід і вже досить «набили шишки» в різних ситуаціях. Таких страхових компаній не так вже й багато на нашому ринку, але вони є. На жаль рейтинги СК не дають об’єктивної картини, тому вибрати їх зі всієї великої кількості страхових компаній можна лише емпіричним шляхом, перевіривши неодноразово на що відбулися страхові події.

Наша робота, як брокерів полягає в наступному:

  • Проведення тендеру, допомога у виборі страхової компанії;
  • Аналіз СК на предмет побудови бізнес-процесів по врегулюванню;
  • Аналіз договору страхування, його коригування, висновок;
  • Моніторинг документообігу при страховій події, інформаційна підтримка Клієнта (водія);
  • Відстеження основних етапів врегулювання (експертиза, розрахунок відшкодування);
  • Вирішення спірних питань, юридична підтримка.

Страховий брокер Reelee в Україні – надійний партнер на ринку страхових послуг. Ми підберемо для вас оптимальний пакет послуг зі страхування корпоративного автопарку серед всіх перевірених і надійних страхових компаній України, що буде гарантією самих вигідні умови для вас. Ми впевнені, що правильно вибравши страхову компанію можна уникнути багатьох проблемних моментів у майбутньому. З нашою допомогою страхування автопарків може бути простим, доступним і без зайвого головного болю.