>

Страхування офісу і майна

Аналізуємо ваш запит, знаходимо найкраще і економічно обґрунтоване рішення, підтримуємо клієнта на всіх етапах співпраці.

33

контракти в сегменті страхування офісу та майна щорічно

100%

клієнтів продовжують контракти на наступний період

У ВАС Є ЗАПИТ І НЕОБХІДНА
КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Заповніть форму – ми дамо відповіді на всі питання найближчим часом

Послуги та можливості, які ми пропонуємо клієнтам у рамках медичного страхування персоналу

Блок 1
Комплексний підхід
Reelee обслуговує корпоративних клієнтів комплексно. Тому в арсеналі у нас є і така послуга, як страхування майнових ризиків. Часто вимога застрахувати офіс поступає від орендодавця, іноді це корпоративні правила ведення бізнесу, а іноді – й об’єктивна необхідність. З точки зору документообігу є ряд особливостей, які необхідно знати, укладаючи договір. Страховий брокер допоможе укласти правильний страховий договір і знайти відповідну СК.
Додаткові можливості
Орім класичного майнового страхування, фахівці Reelee мають досвід укладення та супроводу інших договорів страхування, які зазвичай відносять до групи майнового страхування:
 • страхування відповідальності (в т.ч. товаровиробника за якість товарів, професійної відповідальності),
 • страхування від перерв у трудовій діяльності (business interruption – BI),
 • страхування промислової техніки від поломок,
 • страхування строймонтажних ризиків.
 • Блок 2
  Блок 3
  Підтримка клієнта

  У процесі роботи за клієнтом закріплюється особистий акаунт-менеджер. Ваш персональний менеджер супроводу ознайомлений із пакетом і за потреби в консультації або настанні страхового випадку він на зв’язку 24/7.

  Ви хотіли б отримати від нас пропозицію з розробленою під Ваш бізнес програмою страхування? Залиште заявку та ми зв’яжемося з Вами найближчим часом для обговорення деталей

  Ми забезпечуємо якісний і своєчасний зв’язок між

  страховою компанією та клієнтом без додаткових складнощів і переплат

  Розглянемо типові ситуації і питання, які характеризують процес роботи та переваги залучення страхового брокера

  Типові ситуації і питання

  З брокером Reelee
  Безпосередньо зі страховою компанією
  Обробка запиту та підготовка пропозиції

  Проводимо аналіз ринку та продуктів, пропонуємо найкращий варіант зі співвідношення ціни та якості від різних компаній.

  Пропонує тільки власний продукт, який найбільш підходить під запит, усі невигідні моменти замовчуються.

  Юридична та фінансова сторона договору
  З нашого боку в підготовці пропозиції бере участь юрист і фінансовий консультант. Вони опрацьовують усі можливі спірні та неточні формулювання під клієнта.
  Як правило, укладається типовий договір, який, перш за все, захищає інтереси страхової компанії, багато формулювань мають неточне значення.
  Підтримка клієнта на етапах співробітництва
  Менеджер проекту відкритий до консультацій і оперативної допомоги 24/7.
  Контактна особа перевантажена, підтримка часто повільна та обмежена робочими годинами.
  Вирішення спорів і виплата компенсацій
  Усі спірні моменти вирішуються швидко та тільки на користь клієнта. При необхідності залучаються юристи нашої компанії. Виплата компенсацій чітко відповідає довору.
  Страхова компанія зацікавлена в зменшенні виплат або їх затримці,тому процес часто затягується та супроводжується наявністю складнощів для клієнта.
  Оплата брокера не збільшує бюджет

  Близько 10% від суми угоди закладається на залучення брокера та супровід клієнта протягом періоду страхування.

  У середньому 10% від суми договору страхова компанія додатково закладає у бюджет на адміністрування проекту та оплату роботи акаунта.

  Типові ситуації і питання

  Обробка запиту та підготовка пропозиції

  З брокером Reele

  Проводимо аналіз ринку та продуктів, пропонуємо найкращий варіант зі  співвідношення ціни та якості
  від різних компаній

  Безпосередньо зі страховою компанією

  Пропонує тільки власний продукт, який найбільш підходить під запит, усі невигідні моменти замовчуються

  Юридична та фінансова сторона договору

  З брокером Reelee

  З нашого боку в підготовці пропозиції бере участь юрист і фінансовий консультант. Вони опрацьовують усі можливі спірні та неточні формулювання під клієнта

  Безпосередньо зі страховою компанією

  Як правило, укладається типовий договір, який, перш за все, захищає інтереси страхової компанії, багато формулювань мають неточне значення

  Підтримка клієнта на етапах співробітництва

  З брокером Reelee

  Менеджер проекту відкритий до консультацій і оперативної допомоги 24/7

  Безпосередньо зі страховою компанією

  Контактна особа перевантажена, підтримка часто повільна та обмежена робочими годинами

  Вирішення спорів і виплата компенсацій

  З брокером Reelee

  Усі спірні моменти вирішуються швидко та тільки на користь клієнта. При необхідності залучаються юристи нашої компанії. Виплата компенсацій чітко відповідає довору

  Безпосередньо зі страховою компанією

  Страхова компанія зацікавлена в зменшенні виплат або їх затримці,тому процес часто затягується та супроводжується наявністю складнощів для клієнта

  Оплата брокера не збільшує бюджет

  З брокером Reelee

  Близько 10% від суми угоди закладається на залучення брокера та супровід клієнта протягом періоду страхування

  Безпосередньо зі страховою компанією

  У середньому 10% від суми договору страхова компанія додатково закладає у бюджет на адміністрування проекту та оплату роботи акаунта

  Як почати роботу з нами та які етапи співпраці

  1

  Залишаєте заявку, ми зв’язуємося з Вами, обговорюємо деталі та створюємо запит

  2
  Аналізуємо варіанти, проводимо тендер серед страхових компаній, обираємо кращу пропозицію
  3
  Укладаємо договір і проводимо установчу онлайн або офлайн зустріч для співробітників
  4

  Супроводжуємо проект, консультуємо та допомагаємо у вирішенні спорів. Створюємо звіти з роботи та аналізуємо

  Для початку роботи заповніть форму та надішліть нам заявку. Наші фахівці зв’яжуться з Вами та нададуть докладну консультацію щодо подальших дій

  Страхування офісу і майна в багатьох фірмах України давно вже не є чимось новим і невідомим. Багато компаній розуміють, що в разі непередбачених обставин відновлення втраченого майна або відшкодування завданих збитків власнику приміщення може обійтися в досить велику суму. Для великих компаній страхування офісних приміщень і майна давно вже є нормою, адже це певна гарантія і впевненість у завтрашньому дні.

  Корпоративним клієнтам ми готові надати комплексне обслуговування. Страхування майнових ризиків – відмінна пропозиція, що дозволяє мінімізувати фінансові ризики в разі непередбачених подій. Часто вимога застрахувати офіс виходить від орендодавця. Але в багатьох компаніях страхування офісу і майна – це корпоративні правила ведення бізнесу. У будь-якому випадку, страхування майнових ризиків – об’єктивна необхідність при експлуатації дорогого майна.

  Даний вид страхування досить простий з точки зору його адміністрування (в порівнянні, наприклад, з тим же медичним страхуванням). Але з точки зору документообігу є ряд особливостей, які необхідно знати, укладаючи договір:

  По-перше, це правильне заповнення заяви на страхування. Залежно від типу застрахованого майна, заява може бути як скороченою форми, так і розгорнутої. Опис основних характеристик об’єкта, його особливостей з точки зору пожежної небезпеки, водопостачання, захисту від посягань зловмисників і т.п. є досить важливим як для страхової компанії, так і для подальшого страхового сервісу. Чим більш детальну інформацію буде надано в СК, тим більше справедливий тариф може бути розрахований і тим простіше буде на етапі врегулювання страхової події.

  По-друге, – це сам договір страхування. Змушені констатувати, що 70% договорів зі страхування майна, з якими нам доводилося стикатися, на жаль, так чи інакше дають право страхової компанії не виплачувати або не повністю виплачувати страхові відшкодування. Існування різночитань, розмитих формулювань, за якими нерідко ховається можливу відмову, перехресні посилання і т.д. – все це буяє в договорах практично будь-якій страховій компанії. Тому важливість вичитки договору важко переоцінити. Це мінімізація випадків, за якими СК може не виплатити страхове відшкодування.

  Третя важлива щабель в майновому страхуванні – це правильний вибір страхової компанії. Велику роль відіграють фінансові показники СК, її перестрахувальний захист, її страховий портфель і інші фактори. Ми рекомендуємо нашим клієнтам комплексно підходити до оцінки страхових компаній, і при аналізі, крім об’єктивних фінансових показників, включати також і суб’єктивні показники: відгуки існуючих клієнтів, повідомлення ЗМІ, особистий досвід (в т.ч. брокерський), досвід інших клієнтів.

  • Окрім класичного майнового страхування, ми маємо досвід укладення та супроводу інших договорів страхування, які зазвичай відносять до групи майнових:
  • Страхування відповідальності (в т.ч. товаровиробника за якість товарів, професійної відповідальності)
  • Страхування від перерв у трудовій діяльності (business interruption – BI)
  • Страхування промислової техніки від поломок
  • Страхування будмонтажних ризиків

  Страховий брокер Reelee – ваш надійний партнер в світі страхових послуг України. Володіючи великим досвідом і компетенцією, знаючи всіх основних гравців страхового ринку в країні, ми ретельно відбираємо послуги зі страхування під ваші запити і завдання. Ми супроводжуємо Клієнтів по всіх вищеописаних видах страхування. Наш досвід і знання ринку дозволяють вам бути впевненими у високій якості як страхової документації, так і в якості сервісу страхової компанії.