>

Страхування при поїздках

Режим роботи багатьох компаній часто передбачає відрядження співробітників. І якщо відрядження по території України покриваються за рахунок договору ДМС, для відряджень за кордон потрібен спеціальний страховий захист: поліс медичного страхування під час виїзду за кордон.

2300+

полісів у сегменті страхування під час поїздок щорічно

У ВАС Є ЗАПИТ І НЕОБХІДНА
КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Заповніть форму – ми дамо відповіді на всі питання найближчим часом

Послуги та можливості, які ми пропонуємо клієнтам у рамках медичного страхування персоналу

Блок 1
Різні пакети під різні потреби

Залежно від характеру поїздок, ми можемо запропонувати нашим клієнтам різне страхове покриття:

  • – стандартне тревел покриття,
  • – те, що включає заняття активними видами спорту,
  • – те, що включає покриття COVID-19,
  • – річні поліси за системою “Мультивіза” з коридором 30, 60, 90 днів і довше.
Комфортне страхування
Для наших корпоративних клієнтів ми розробили чіткий злагоджений процес за оперативною випискою електронних полісів. Основна маса полісів випускається в безпаперовій версії, однак ми можемо випустити тревел поліси на бланках, наприклад для подачі в посольство для отримання візи. За необхідності ми завжди знаємо, як врегулювати питання на користь клієнта. Незалежно від ситуації у вирішенні спору клієнт не залишається один на один зі страховою компанією.
Блок 2
Блок 5
Інформаційна підтримка клієнта
В процесі обслуговування кожен клієнт може звернутися до нас за консультаційною допомогою. Час від часу ми консультуємо нашого клієнта, який знаходиться за кордоном і надаємо всю необхідну інформацію про порядок дій.

Ви хотіли б отримати від нас пропозицію з розробленою під Ваш бізнес програмою страхування? Залиште заявку та ми зв’яжемося з Вами найближчим часом для обговорення деталей

Ми забезпечуємо якісний і своєчасний зв’язок між

страховою компанією та клієнтом без додаткових складнощів і переплат

Розглянемо типові ситуації і питання, які характеризують процес роботи та переваги залучення страхового брокера

Типові ситуації і питання

З брокером Reelee
Безпосередньо зі страховою компанією
Обробка запиту та підготовка пропозиції

Проводимо аналіз ринку та продуктів, пропонуємо найкращий варіант зі співвідношення ціни та якості від різних компаній.

Пропонує тільки власний продукт, який найбільш підходить під запит, усі невигідні моменти замовчуються.

Юридична та фінансова сторона договору
З нашого боку в підготовці пропозиції бере участь юрист і фінансовий консультант. Вони опрацьовують усі можливі спірні та неточні формулювання під клієнта.
Як правило, укладається типовий договір, який, перш за все, захищає інтереси страхової компанії, багато формулювань мають неточне значення.
Підтримка клієнта на етапах співробітництва
Менеджер проекту відкритий до консультацій і оперативної допомоги 24/7.
Контактна особа перевантажена, підтримка часто повільна та обмежена робочими годинами.
Вирішення спорів і виплата компенсацій
Усі спірні моменти вирішуються швидко та тільки на користь клієнта. При необхідності залучаються юристи нашої компанії. Виплата компенсацій чітко відповідає довору.
Страхова компанія зацікавлена в зменшенні виплат або їх затримці,тому процес часто затягується та супроводжується наявністю складнощів для клієнта.
Оплата брокера не збільшує бюджет

Близько 10% від суми угоди закладається на залучення брокера та супровід клієнта протягом періоду страхування.

У середньому 10% від суми договору страхова компанія додатково закладає у бюджет на адміністрування проекту та оплату роботи акаунта.

Типові ситуації і питання

Обробка запиту та підготовка пропозиції

З брокером Reele

Проводимо аналіз ринку та продуктів, пропонуємо найкращий варіант зі  співвідношення ціни та якості
від різних компаній

Безпосередньо зі страховою компанією

Пропонує тільки власний продукт, який найбільш підходить під запит, усі невигідні моменти замовчуються

Юридична та фінансова сторона договору

З брокером Reelee

З нашого боку в підготовці пропозиції бере участь юрист і фінансовий консультант. Вони опрацьовують усі можливі спірні та неточні формулювання під клієнта

Безпосередньо зі страховою компанією

Як правило, укладається типовий договір, який, перш за все, захищає інтереси страхової компанії, багато формулювань мають неточне значення

Підтримка клієнта на етапах співробітництва

З брокером Reelee

Менеджер проекту відкритий до консультацій і оперативної допомоги 24/7

Безпосередньо зі страховою компанією

Контактна особа перевантажена, підтримка часто повільна та обмежена робочими годинами

Вирішення спорів і виплата компенсацій

З брокером Reelee

Усі спірні моменти вирішуються швидко та тільки на користь клієнта. При необхідності залучаються юристи нашої компанії. Виплата компенсацій чітко відповідає довору

Безпосередньо зі страховою компанією

Страхова компанія зацікавлена в зменшенні виплат або їх затримці,тому процес часто затягується та супроводжується наявністю складнощів для клієнта

Оплата брокера не збільшує бюджет

З брокером Reelee

Близько 10% від суми угоди закладається на залучення брокера та супровід клієнта протягом періоду страхування

Безпосередньо зі страховою компанією

У середньому 10% від суми договору страхова компанія додатково закладає у бюджет на адміністрування проекту та оплату роботи акаунта

Як почати роботу з нами та які етапи співпраці

1

Залишаєте заявку, ми зв’язуємося з Вами, обговорюємо деталі та створюємо запит

2
Аналізуємо варіанти, проводимо тендер серед страхових компаній, обираємо кращу пропозицію
3
Укладаємо договір і проводимо установчу онлайн або офлайн зустріч для співробітників
4

Супроводжуємо проект, консультуємо та допомагаємо у вирішенні спорів. Створюємо звіти з роботи та аналізуємо

Для початку роботи заповніть форму та надішліть нам заявку. Наші фахівці зв’яжуться з Вами та нададуть докладну консультацію щодо подальших дій

Якщо вашим працівникам доводиться по робочим завданням їздити за кордон, вам варто задуматися про те, щоб оформити поліс медичного страхування при виїзді за кордон. Страховка співробітника при відрядженні за кордон дозволить уникнути багатьох неприємних моментів при виникненні страхових випадків. А наявність страховки при поїздках підвищує лояльність і вмотивованість співробітника.

Можливість відвідувати інші країни по роботі є приємним бонусом для співробітників, але і важливим обов’язком. Адже подібну подорож передбачає перебування в іншій країні, переліт або поїздку в країну призначення, певну акліматизацію в новому середовищі. Перебуваючи в Україні всі ваші страхові випадки по здоров’ю покриває договір ДМС, перед відправленням ж за кордон потрібно подбати про наявність страховки при поїздках. Оформлення такої страховки дозволить в найкоротші терміни вирішити виникаючи проблеми зі здоров’ям і при необхідності забезпечити співробітникові належну турботу у вигляді діагностики та лікування.

Існує два підходи по відношенню до полісів медичного страхування при виїзді за кордон:

  • – придбання співробітникам (всім або певної групи) річних страхових полісів з певним «коридором» за кількістю днів перебування за кордоном (30, 60, 90 і т.п.) – аналог «мультивізи», стосовно до страхування;
  • – оформлення полісів на кожну поїздку, від випадку до випадку.

Перший спосіб буде корисний для компаній, де відрядження за територію України є часте і звичне явище. Бувають ситуації, коли під час тендеру по ДМС турполіси надаються страховими компаніями як якийсь бонус.

Але на наше переконання, це не може бути безкоштовною опцією, тобто вартість таких полісів все-таки закладають у вартість договору ДМС. Тому ми рекомендуємо нашим клієнтам при формуванні запиту на ДМС включати дану опцію тільки в режимі «доплата». Це дозволить виокремити ціну таких полісів з вартості договору і порівняти її між усіма учасниками тендеру. А це, в свою чергу, дасть можливість оцінити доцільність покупки таких полісів у СК-переможця по ДМС або, можливо, придбати ці два види страхування в різних СК.

Другий спосіб є найбільш поширеним на ринку. З практики ми відзначаємо значну логістичну складову цього процесу. Дуже часто про медстраховку (а вірніше про її відсутності) згадують, коли основний пакет документів для отримання візи вже підготовлений. Незважаючи на те, що покупка такого поліса не становить особливої ​​проблеми, ми рекомендуємо нашим клієнтам не користуватися неперевіреними страховими компаніями і не купувати поліси в агентів поблизу посольств. Нерідкі випадки відмов у виплаті страхових відшкодувань через обмеження в умовах страхування. А враховуючи, що мова йде про медичну допомогу за територією України, сума рахунку за медобслуговування може бути дуже висока.

Страховий брокер Reelee – ваш надійний партнер в світі страхових послуг, що має багаторічну компетенцію в ринку і знаючи всіх основних його учасників. Ви можете бути впевнені, що наші фахівці підберуть найкращі пропозиції для вас зі страхування при поїздках.