>

Страхування від критичних хвороб

Один із останніх трендів у страхуванні персоналу, який з’явився на українському ринку наприкінці 2017 року. Але вже знайшов своїх користувачів страхових послуг і, на жаль, показав себе «в дії».

64

контракта в сегменті страхування від критичних захворювань за останній рік

100%

клієнтів продовжують контракти на наступний період

У ВАС Є ЗАПИТ І НЕОБХІДНА
КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Заповніть форму – ми дамо відповіді на всі питання найближчим часом

Послуги та можливості, які ми пропонуємо клієнтам у рамках медичного страхування персоналу

Блок 1
Різноманітність пакетів і видів наповнення страхових полісів
Залежно від потреб ми можемо сформувати як самі економні страхові плани, які включають необхідний мінімум послуг, так і пакети з розширеним списком критичних захворювань, широким списком країн, що входять у покриття та ін.
Вигідні умови страхування
В Україні представлені 2 провайдера даного виду страхування: Further (США) і Маданес (Ізраїль). Кожен із провайдерів працює через свій пул українських страхових компаній. Страхові суми, які фігурують у договорах страхування чималі – від 500 тис.грн до 2 млн євро. Залежно від страхового плану, статі і віку ціна може стартувати від 1000 грн на рік за людину. За умови максимального наповнення середня ціна знаходиться в межах 250-300 євро на рік.
Блок 2
Блок 4
Освітні програми та семінари
В рамках післяпродажного обслуговування, ми проводимо навчальні презентації і семінари на різні тематики, зокрема зі страхування від критичних захворювань. На них ми розповідаємо про особливості покриття, розбираємо “живі” кейси, обговорюємо нововведення. Окрім цього, індивідуально навчаємо співробітників компаній за програмою, стосовно порядка отримання відшкодування, оформлення страхової події і ін.
Підтримка клієнта

Якщо все таки страхова подія настає і співробітник при цьому застрахований, починається етап збору документів для отримання виплати. Він може бути не завжди простий. Reelee, як брокер, бере на себе цей процес: ми допомагаємо нашим клієнтам готувати пакет документів для страхової компанії для виплати. А на фінальному етапі, коли документи зібрані – контролюємо процес виплати до надходження грошей на розрахунковий рахунок застрахованої особи.

Блок 5

Ви хотіли б отримати від нас пропозицію з розробленою під Ваш бізнес програмою страхування? Залиште заявку та ми зв’яжемося з Вами найближчим часом для обговорення деталей

Ми забезпечуємо якісний і своєчасний зв’язок між

страховою компанією та клієнтом без додаткових складнощів і переплат

Розглянемо типові ситуації і питання, які характеризують процес роботи та переваги залучення страхового брокера

Типові ситуації і питання

З брокером Reelee
Безпосередньо зі страховою компанією
Обробка запиту та підготовка пропозиції

Проводимо аналіз ринку та продуктів, пропонуємо найкращий варіант зі співвідношення ціни та якості від різних компаній.

Пропонує тільки власний продукт, який найбільш підходить під запит, усі невигідні моменти замовчуються.

Юридична та фінансова сторона договору
З нашого боку в підготовці пропозиції бере участь юрист і фінансовий консультант. Вони опрацьовують усі можливі спірні та неточні формулювання під клієнта.
Як правило, укладається типовий договір, який, перш за все, захищає інтереси страхової компанії, багато формулювань мають неточне значення.
Підтримка клієнта на етапах співробітництва
Менеджер проекту відкритий до консультацій і оперативної допомоги 24/7.
Контактна особа перевантажена, підтримка часто повільна та обмежена робочими годинами.
Вирішення спорів і виплата компенсацій
Усі спірні моменти вирішуються швидко та тільки на користь клієнта. При необхідності залучаються юристи нашої компанії. Виплата компенсацій чітко відповідає довору.
Страхова компанія зацікавлена в зменшенні виплат або їх затримці,тому процес часто затягується та супроводжується наявністю складнощів для клієнта.
Оплата брокера не збільшує бюджет

Близько 10% від суми угоди закладається на залучення брокера та супровід клієнта протягом періоду страхування.

У середньому 10% від суми договору страхова компанія додатково закладає у бюджет на адміністрування проекту та оплату роботи акаунта.

Типові ситуації і питання

Обробка запиту та підготовка пропозиції

З брокером Reele

Проводимо аналіз ринку та продуктів, пропонуємо найкращий варіант зі  співвідношення ціни та якості
від різних компаній

Безпосередньо зі страховою компанією

Пропонує тільки власний продукт, який найбільш підходить під запит, усі невигідні моменти замовчуються

Юридична та фінансова сторона договору

З брокером Reelee

З нашого боку в підготовці пропозиції бере участь юрист і фінансовий консультант. Вони опрацьовують усі можливі спірні та неточні формулювання під клієнта

Безпосередньо зі страховою компанією

Як правило, укладається типовий договір, який, перш за все, захищає інтереси страхової компанії, багато формулювань мають неточне значення

Підтримка клієнта на етапах співробітництва

З брокером Reelee

Менеджер проекту відкритий до консультацій і оперативної допомоги 24/7

Безпосередньо зі страховою компанією

Контактна особа перевантажена, підтримка часто повільна та обмежена робочими годинами

Вирішення спорів і виплата компенсацій

З брокером Reelee

Усі спірні моменти вирішуються швидко та тільки на користь клієнта. При необхідності залучаються юристи нашої компанії. Виплата компенсацій чітко відповідає довору

Безпосередньо зі страховою компанією

Страхова компанія зацікавлена в зменшенні виплат або їх затримці,тому процес часто затягується та супроводжується наявністю складнощів для клієнта

Оплата брокера не збільшує бюджет

З брокером Reelee

Близько 10% від суми угоди закладається на залучення брокера та супровід клієнта протягом періоду страхування

Безпосередньо зі страховою компанією

У середньому 10% від суми договору страхова компанія додатково закладає у бюджет на адміністрування проекту та оплату роботи акаунта

Як почати роботу з нами та які етапи співпраці

1

Залишаєте заявку, ми зв’язуємося з Вами, обговорюємо деталі та створюємо запит

2
Аналізуємо варіанти, проводимо тендер серед страхових компаній, обираємо кращу пропозицію
3
Укладаємо договір і проводимо установчу онлайн або офлайн зустріч для співробітників
4

Супроводжуємо проект, консультуємо та допомагаємо у вирішенні спорів. Створюємо звіти з роботи та аналізуємо

Для початку роботи заповніть форму та надішліть нам заявку. Наші фахівці зв’яжуться з Вами та нададуть докладну консультацію щодо подальших дій

Страховка від критичних хвороб – це ваша впевненість в завтрашньому дні, ваша впевненість в майбутньому. Звичайно, жодна страховка не зможе нікого вберегти від онкологічних хвороб, ВІЛ та інших смертельно небезпечних захворювань. Погана екологія, скажений ритм життя і, як наслідок, велика кількість всіляких стресів, нерегулярне харчування і споживання всіляких фастфудів – це лише ряд факторів, що впливають на наше здоров’я. За всіма неможливо встежити. Адже крім зовнішніх факторів є і внутрішні – спадковість і схильність.

Ми часто чуємо, як благодійні всілякі фонди і організації збирають гроші на лікування вже важко хворих людей. І опинитися на місці пацієнта в такій ситуації – не побажаєш і ворогові.

АЛЕ! страховка від критичних хвороб – це той шанс, коли застрахувавши себе, – навіть при перших підозрах на критичну хвороба страхова компанія вже починає брати участь фінансами в діагностиці і, при необхідності, в подальшому лікуванні.

Є безліч різних програм по страхуванню від критичних хвороб. Вони можуть в себе включати трансфер в країну, де буде проводитися лікування, проживання, діагностику, операцію і післяопераційний період реабілітації. На ринку є програми про трансплантології, що дозволяють провести операцію по заміні необхідного органу в країнах, де подібні операції дозволені на законодавчому рівні. Різноманітність досить велика, але співпрацюючи зі страховим брокером Reelee, ви звільняєте свої кадрові ресурси від всіх необхідних процедур з вивчення ринку, аналізу наявних пропозицій, моніторингу інформації про самих страхових компаніях і т.д. Вам не потрібно шукати інформацію про того чи іншого постачальника страхових послуг, з’ясовуючи його надійність і порядність. Всю цю роботу ми вже провели і постійно проводимо аудити поточного стану ринку.

Страховий брокер Reelee допоможе вам підібрати оптимальний пакет послуг від страхових компаній України для страхування від критичних захворювань. Ми звернемо увагу на всі ваші побоювання з тих чи інших хвороб, зазначимо в існуючі варіанти страховок і візьмемо на себе всі турботи по супроводу вашого страхового портфеля.

Подбати про наявність такої страховки потрібно заздалегідь. Краще оформити її і не турбуватися в разі непередбачених проблем зі здоров’ям, ніж потім шкодувати про її відсутності.