Основний принцип нашої роботи — комфорт наших Клієнтів на всіх етапах роботи

Починаючи від вибору страхової компанії, закінчуючи процесом супроводу договорів. Користуючись нашими послугами кожен Клієнт впевнений в актуальності, якості і надійності страхових послуг, якими він користується. 

Знайомтесь з командою Reelee:

Ярослав
Кирилів

Засновник та управляючий

Дмитро
Лукашевич

Заступник директора

Лариса
Куцак

Керівник відділу супроводу Клієнтів

Євгенія
Добродомова

Керівник відділу супроводу Клієнтів

Наталія
Кісіль

Менеджер з продажів

Ольга
Калінбет

Менеджер з супроводу Клієнтів 

Олександр
Падієнко

Менеджер з супроводу Клієнтів 

Юлія
Гуленко

Менеджер з супроводу Клієнтів 

Інна
Бондар

Менеджер з супроводу Клієнтів 

Наталка Корицька

Бухгалтерія та фінанси

Михайло Шкурко

Драйвер-логіст

Розкажіть про вашу компанію!

А ми підберемо оптимальний набір страхових послуг та допоможемо впровадити зміни у ваш соціальний пакет

Сервіс Reelee виник в результаті ребрендингу страхового брокера Risk & Life Consulting, який працює на ринку з 2009 року. Ми – локальний страховий брокер, який досконально знає ринок страхових послуг України. Багаторічний досвід дозволяє нам завжди оперативно і якісно підбирати тільки кращі пропозиції для вашого бізнесу. Будучи універсальним брокером, ми пропонуємо нашим Клієнтам обслуговування по всій лінійці страхових продуктів.

Переваги співпраці з компанією Reelee полягають в нашій оперативності та готовності нести відповідальність за всі етапи роботи: починаючи від вибору страхової компанії, закінчуючи процесом супроводу договорів; знанням тонкощів і нюансів українського ринку страхових компаній. Звертаючись до послуг нашого сервісу, ви гарантовано отримаєте якісні та надійні страхові послуги, а всі необхідні дії з підбором страхової компанії, укладенням та супроводом договорів – ми візьмемо на себе. Всі страхові компанії, з якими ми співпрацюємо, проходять ретельний аналіз з нашого боку. Наші фахівці оцінюють компанії по ряду параметрів, адже ми відповідаємо своєю репутацією за кінцевий результат. Саме тому наші партнери завжди задоволені нашим сервісом і деякі Клієнти називають нас «своєю страховою компанією», не звертаючи уваги на логотипи в договорах страхування.

У своїй аналітиці ми використовуємо як офіційні відкриті джерела, так і інформацію від західних колег, яка іноді може стати вирішальною. Ми регулярно відстежуємо корпоративні новини страхових компаній, відгуки про них на зовнішніх платформах, аналітику фахівців ринку. Підібравши відповідні пакети послуг, наші фахівці ознайомлять вас з основними даними про страхові компанії, і спільно ми зможемо приймати більш зважені і обґрунтовані рішення.

Сервіс Reelee – це сучасна, молода, мотивована на результат команда фахівців, за плечима якої вже більше 10 років успішного досвіду. Ми пишаємося нашою командою. Адже на ринку послуг на першому місці стоїть якість людського спілкування. Ми приділяємо даному фактору величезне значення, наш персонал періодично проходить тренінги як по комунікативним навичкам, так і вузькоспеціалізовані продуктові тренінги, спрямовані на підвищення рівня професійних знань.

Сервіс Reelee – сучасний страховий брокер в Україні для компаній, які будують майбутнє.