Відгуки

Ольга Мусійко

HR Director “1+1 Медіа”


Успішно співпрацюємо з Reelee протягом 9 років. Страховий брокер зарекомендував себе як експерт на ринку страхових послуг і надійний партнер. У процесі тендеру надає якісну підбірку провайдерів послуг медичного страхування, враховуючи заявлені запити на послуги і бюджет, що дозволяє зробити оптимальний вибір страхової компанії. Протягом дії договору надає якісну підтримку при вирішенні різних спірних ситуацій, які можуть виникати в процесі співпраці зі страховою компанією.

Наталія Гулько

Team Lead, Benefit "WARGAMING"


Для мене в роботі завжди важливі: оперативність вирішення питань і якість. Усі ці складові ми отримали в роботі з Reelee. Співробітники нашої Компанії досить вимогливі і очікують високий рівень надання послуг. За час співпраці я не отримала жодного негативного відгуку від наших співробітників - це результат професіоналізму фахівців Reelee і конкретно Ольги Калінбет. Щира подяка вам! Продуктивної спільної роботи нам!

Марія Дурдинець

Senior HR Business Partner компанії "NetEnt"


Ми дуже задоволені роботою Наталії Кісіль, менеджера по роботі з корпоративними клієнтами Reelee. Виходячи з наших потреб, була підібрана надійна страхова компанія та оптимальна для NetEnt програма страхування. Reelee беруть на себе всю комунікацію зі страховою компанією, вносять потрібні нам виправлення по договору страхування та максимально захищають наші інтереси. Наталія завжди оперативно відповідає на дзвінки та повідомлення, супроводжує наш договір страхування та контролює виконання страховою компанією її зобов’язань. З великим задоволенням рекомендуємо Reelee як надійного партнера зі страхування.

Ольга Петренко

HR менеджер “Global Communities”


Співпраця з компанією Reelee повністю виправдала наші очікування. З огляду на чималу кількість застрахованих і регіональні особливості медичних установ в областях, де працює програма, вибір провайдера медичних послуг був непростим. Крім професійної підтримки на етапі вибору, ми отримали надійного партнера і порадника при виникненні спірних ситуацій із страховою компанією. Особисте спілкування з Євгенією і Ярославом завжди позитивне і доброзичливе. Ми відчуваємо себе важливими клієнтами і з упевненістю дивимося в майбутнє.

Марина Яворська

People business partner консталтингової компанії “Star”


Співпраця з Reelee, в особі Лариси і Ярослава, це завжди про індивідуальний підхід до кожної людини, про розуміння цінностей компанії Star, уміння чути про наші потреби і побажання. Також це про розробку рішень, які потрібні саме нам і саме в цей період часу.

Ольга Шейко

Фінансовий директор "СІТРОНІКС ТЕЛЕКОМ СОЛЮШНС УКРАЇНА"


Почати нашу спільну роботу довелося в непростий період локдауна і карантину в усьому світі. Однак керівництво Sitronics Україна вирішило проявити турботу про співробітників і в цей нестабільний час застрахувати персонал вперше за історію існування компанії (більше 15 років). Ми виявилися непростим і вимогливим клієнтом, однак менеджер Reelee Наталія Кисіль прекрасно впоралася з усіма нашими запитами і кілька разів зміненими вимогами щодо наповнення пакетів. У результаті нам вдалося вибрати оптимальний по бюджету і наповненню варіант. У взаємодії з Reelee особливо зазначу клієнтоорієнтованість і швидкість роботи. Ми ще не встигали придумати нові умови, а нам уже пропонували додаткові рішення і опції! З приводу сервісу - завжди бездоганно: оперативно, ненав'язливо, професійно, конструктивно і на випередження. Окремо відзначу, що про нас не забули і після підписання договору і на такому ж високому рівні продовжують супроводжувати протягом року.